Saturday, 24 June 2017

Vot sulle säh!

Tüüpiline...

Planeerid mitu nädalat Ikea kodulehel riidekappi (Pax, seal saab ise oma jubinad valida). Poole kuu pealt avastad, et kuu lõpuni on soodukas 15%, mis tähendab, et enne kuu lõppu tuleb poes ära käia ja kapp ära tuua.

Paned ainukese vaba laupäeva enne kuu lõppu kinni (lükkad seetõttu tagasi töökaaslase küllakutse). Ja siis selgub eelmisel päeval, et mehel on selg blokeerunud ja temast pole mingit kapiostjat. Kuna riidekapp on nii suur (2,36 m kõrged kapid) ja kokku on kogu kappi üle 300 kilo, ei saa ma ka üksi seda toodud. Ühtegi tuttavat ei taha nii lühikese etteteatamisega tüüdata.

Ok. Otsustate, et kuna kapil on allahindlus, siis võib selle allahindluse eest kapi koju tuua lasta. 129 euro eest. Ongi vähem vaeva - tuleb vaid hoolitseda, et õigel päeval piisavalt parkimisruumi maja ees on.

Lähed Ikeasse kohale ja selgub, et ühte kapi osa neil pole ja ei tule ka, sest see võeti tootmisest maha! Ja kogu Belgia peale ei ole seda enam üheski teises Ikeas ka. Hollandi Ikeas pole seda isegi kodulehel enam näha.

Halleluuja!

Kuna sinna kapiossa olid planeeritud kõik minu t-särgid ja spordiriided ja sokid ja alukad ja... no ilmselgelt tundus see poes olles täitsa maailmalõpulähedase asjana.

Kodus pisut rahunedes jõudsin selleni, et mul on valida - kas väiksem kapp või siis võtan selle ühe kapiosa teist värvi. Pigem see viimane siis vist. Aga kuna me JUST tulime Ikeast, siis me sinna niipea tagasi ei lähe. Loodetavasti nad nüüd seda valget värvi kapiosa ei võta tootmisest maha enne, kui me sellele järele jõuame...

No comments:

Post a Comment