Wednesday, 19 April 2017

Testosteroonipuue

Rootslased või kesiganes võivad ju arvata, et mehed ja naised on võrdsed ja igasugu soolised stereotüübid tuleb ära lõpetada ja poisse ja tüdrukuid täpselt samamoodi kohelda.
Aga noh, ma ei ole selles 100 prossa veendunud.

Mingit "mehed on Marsilt ja naised Veenuselt" hala ma ei hakka siin kirjutama, aga no natuke vinguda tahaks ju ikka.

Panin parasjagu uut täit pesu masinasse ja pidin jälle tõdema, et ei ole võimalik 36-aastasele mehele selgeks õpetada, et alussärk, t-särk ja dressikas on 3 erinevat riideeset, mis enne mustapesukorvi viskamist tuleks üksteisest erineda.

Mu vaimsele tervisele on kasulikum, kui keskendun sellele, et vahelduseks on must pesu mustapesukorvi jõudnud :D

Meil on siin üks varateismeline meeseksemplar ka ja no tema pealt on ka juba näha, et mustapesukorvid on mingi naiste leiutis. Panin talle tuppa mustapesukorvi (sest 2 meetrit eemal vannitoas olev on liiiiiiiiiiiiiga kaugel) ja esimesel päeval leidsin sealt KÕRVALT mustad alukad. Ilmselt proovis korvi tabada, aga läks mööda. Ja noh, rohkem aega neile pükstele ei pühendatud.

Musta pesu sorteerimine on ka mingi täiesti mõistusevastane tegevus. Mulle, naisele, tundub täiesti loogiline, et valge ja värviline ja tume pesu käivad eri aegadel masinas. Aga mehe meelest on normull need koos masinasse lükata. A noh, pärast siis ärgu vingugu, kui heledad alukad roosad on, eksole. Ma valget pesu eriti ei ostagi, sest see ei püsi meil väga kaua valge.

Samas väga palju vinguda ka ei saa, sest mu mees peseb pesu. Olen kuulnud, et igas peres seda ei juhtu.

Kui mulle tundub, et musta pesu hunnik on jälle nagu Mount Everest, siis tasub lapsed kokku pakkida ja nädalaks ajaks Eestisse tõmmata - tagasi tulles võib olla kindel, et musta pesu hunnikust on saanud puhta pesu Mount Everest ja kõige paremal juhul on see isegi juba sorteeritud.

Nii et noh, relativeerime ja pigistame selle testosteroonipuude koha pealt silma kinni jälle.

No comments:

Post a Comment