Sunday, 2 April 2017

Täid

Olen täheldanud, et tänapäeval on täiteema vist pisut vähem tabu kui varem. Inimesed on targemaks saanud ja teavad, et täid ei ole mingite asotsiaalide ja muidu hügieeniprobleemidega inimeste probleem.
Ma ei tea, kuidas Eestis on, aga meil siin on kooliaasta jooksul ikka paar korda täialarm. See tähendab seda, et lastele on päevikusse kleebitud täipildiga kleeps - see tähendab, et lapsevanemad peavad oma laste pead üle kontrollima, vajadusel tegutsema ja päevikusse märkima, et teemaga on tegeletud.

Meil on täisid paar raksu ikka olnud. Kõige hullem oli plikal paar aastat tagasi - ma kammisin ikka mitukümmend täid juustest välja. Ei jäänud tookord lootma märja kammi meetodile täisid eemaldades vaid jooksin apteeki. Ma olen suht kindel, et tookord korjas tüdruk täid mängumaalt kostüümi seest üles (seal oli mitmeid kostüüme, mida sai selga ja ka pähe proovida).

Miks ma praegu täidest rääkima hakkasin? Sest avastasin poisi peast tingud. Õnneks on need surnud tühjad tingud. Mitu sentimeetrit peanahast eemal. Ilmselt viimase juukselõikusega tulid nähtavale. Veetsin siis pühapäeva õhtul meeldivalt aega tinge nokkides.

No comments:

Post a Comment