Thursday, 20 April 2017

Philips Lumea Essence - uus katse (reied)

Vahepeal epileerisin kaenlaaluseid 2. korda. 1. ja 2. korra vahel mingit muutust ei märganud. Nüüd, pärast 2. korda, on tunne, nagu kasvaks karvad pisut aeglasemalt. Raseerida ei ole vaja nii tihti. Aga võib-olla ma lihtsalt kujutan seda endale ette.

Täna võtsin lõpuks reied ette. Kuna mul bikiinipiirkond on laserdatud (1x veel jäänud) ja sääri ka laserdan, siis reied ongi üks viimastest probleempiirkondadest. Samas tuleb ette vaadata, et ei kattuks selle alaga, mida laserdan (bikiinipiirkonda laserdades kaetakse ka pisut reie sisekülge ja sääri laserdades põlv ja pisut ülevaltpoolt põlve ka).

Esimene mõte oli - see võtab terve igaviku! No ja võttis ka, võrreldes raseerimisega. 2 reit kokku läks pool tundi. Vahepeal pidi masin pisut jahtuma ka, st kahe välgu vahel ei olnud nii kiiresti valmis uueks välguks. Aga no see väga ei seganud.

Kui kaenlaaluse puhul on lihtsam aru saada, kust juba üle käidud ja kust mitte, siis reite puhul sai nüüd küll kindlasti nii, et mingid kohad said topelt ja mingid kohad mitte üldse.

Ja mis kaenlaaluseid epileerides ei häirinud oli masina kuju - istus päris okeilt käes. Aga nüüd, seesama masin, reisi epileerides oli väga ebaergonoomiline. No esiteks on ta pisut seebikujuline :P Ja pealispind on sile. Oli selline tunne, et kukub käest ära, kui piisavalt kõvasti kinni ei hoia. Ja igatpidi keerutama peab ka, et juhe ette ei jääks ja ikka "Ready" tuld näeks ja nupule pihta saaks.

Võib-olla need nö püstolitüüpi fotoepileerijad on selles osas paremad. Laetavatel juhe kindlasti ette ei jää, aga lugesin kuskilt, et saavad kiiresti tühjaks (a la poole reie või sääre epileerimise pealt) ja kahe välgu vahel laevad aeglasemalt. Ei tea, kogemus puudub.

Nüüd kahe nädala pärast siis uus katse.

Oli ahvatlus piirduda ühe reiega, sest ausalt öeldes sai kopp ette, aga tegin ikka mõlemad. Suvi kohe ukse ees ja nii. Või noh, ma loodan, et ikka mingi suvi tuleb. Enne peab muidugi kevad kätte jõudma jälle.

No comments:

Post a Comment