Saturday, 1 April 2017

Philips Lumea Essence - unboxing ja esimesed muljedMa olen suht original karvamari. Proovinud olen kõike: raseerimine, epileerimine (Brauni väike nunnu piinamasin), vahatamine (nii kodused roll-on ja Veet Spa Wax variandid kui salongs roll-on vaha ja Lycon vahaga), kreemid (kunagi pubekaeas proovitud, enam sellist keemiat ei tarbiks) ja viimasena laser.

Pikalt ei hakka pajatama, aga no kõige efektiivsem on muidugi see laserivariant. Kuna see aga suht kallis, siis ei saa kogu keha üle käia. Piirdun esialgu bikiinipiirkonna ja säärtega.

Nüüd aga avanes võimalus proovida Philips IPL-masinat, kodukasutuseks mõeldud. IPL-i saab salongides ka teha - maksab vähem, kui laser, aga tulemus ei ole nii pikaajaline (laser on suht permanentne; aeg-ajalt tuleb järelhooldust teha).

Nojah, Lumea Essence siis. Suht selline lihtne variant, ilma kellade ja viledeta. Neil on keerulisemaid-kallemaid ka, aga no anti selline. Mis siin ikka vinguda.
Ideaalis võiks akuga olla, aga kuna juhe on suht pikk, siis saab hakkama.

Unboxing


Kõigepealt, väike unboxing:Lumea äpp ja esimene proovikas


Proovisin siis kohe ära ka. Kuna väga palju aega polnud, siis reied jäid ära, võtsin kaenlaalused ette.
Enne tuleb olemasolevatest karvadest lahti saada - raseerida, vahatada, epileerida, oma valik. Peaasi, et nahk ärritunud poleks, siis oleks hea 48 tundi oodata enne IPL-itamist.
Ma raseerisin juba hommikul, nii et olin kohe valmis.

Telefoni saab ka äpi tõmmata, Philips Lumea oma. Seal on veits juttu IPL-i kohta ja vastava piirkonna kohta ka lühidalt. Et mida teha ja milline "välgu"-tugevus valida. Kasutusjuhend on soovitav läbi lugeda, sest äpis on hästi kokkuvõtlikult kõik.

Tore on see, et äppi saab kirja, millal mingit piirkonda IPL-itasid ja millal siis uuesti tuleb teha. Telefon anna märku ka, kui õige kuupäev lähenema hakkab (saad ise valida, kas päev enne või samal päeval või...).

Iseenesest midagi keerulist polnud. Kaenlaaluste jaoks on peegel suht soovituslik, eksole. Nii et kobisin vannituppa peegli ette. Juhe seina, sätted paika (ma proovisin nii tugevust 4 kui 3). Ja noh, nupule vajutus ja masina edasiliigutamine ja kogu moos. Valus ei ole, aga selline tugev välgusähvatus käib vastu nahka ja hästi kuum on. Mõne koha peal kuumem, kui teise koha peal. Kuigi sätted olid samad (ma ühe kaenlaaluse tegin 4ga ja siis vahetas 3 peale, sest 4 tundus palju olevat).

Pärast mingit nahaärritust ei tekkinud, lihtsalt kaenlaalused kuumasid veits. Talvel peaks eriti mõnna olema :P

Ega nüüd pole muud, kui tuleb need reied ka ette võtta ja siis 2 nädalat hinge tõmmata ja uuele ringile.

1 comment: